Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

Arek Kłusowski prezentuje singiel i klip "Recepta"

Recepta - jest analizą obserwacji zachowań międzyludzkich. “Do napisania tego utworu skłoniło mnie rozmyślanie o tym jak kruche są dziś więzi. Jak szybko pozbywamy sie sentymentów, a człowiek staje sie jednosezonową przygodą, która w każdej chwili może zostać zakończona. Jak trudno dziś odnaleźć się w świecie, który wyznacza coraz bardziej brutalne zasady egzystencji? Topić się w naiwności czy stawać się wolnym?” – mówi Arek Kłusowski.

Jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą. Kłusowski jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje 11 utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W utworze "Ciało" współpracował z FOXem. Śpiewa z Marianem Opanią w projekcie Cohen Nohavica, Romanem Kołakowskim przy spektaklach z piosenkami Stachury oraz znalazł się na płycie z piosenkami Toma Waitsa

Płyta Arka pt "Mimowolnie" ukaże się pod koniec 2017 roku.

Jest to zapis bardzo osobistych doświadczeń młodego wokalisty, co nadaje płycie intymnego charakteru:

Nigdy nie interesowało mnie, by opowiadać o swoim życiu w plotkarskich portalach i kolorowych gazetach. Wolę mówić o sobie muzyką, którą tworzę - przyznaje Arek.

Ta płyta, to zbiór historii, które łączą się w jedną całość. Wszystkie utwory opowiadają o tym, co działo się w moim życiu przez dwa ostatnie lata. Ten album ma swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dla mnie jest jak książka, po którą - mam nadzieję - wiele osób zechce sięgnąć' - Arek Kłusowski.


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-14 15:51:06
Komentarze

Szkoły policealneNauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura