Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

Revolver prezentuje singiel "Kołysanka"

Revolver to nowy rock’n’rollowy zespół na polskim rynku muzycznym. Początki grupy sięgają końca lat 90-tych, kiedy to została nagrana sekcja rytmiczna. Niestety, jakiś czas po tym taśma… zaginęła. Jej odnalezienie po niemal 15 latach spowodowało po pierwsze dokończenie nagrań, a po drugie powstanie trzech zupełnie nowych utworów.

Choć zespół Revolver! debiutuje ze swoim materiałem, to muzycy, którzy wzięli udział w nagraniach znani są od lat ze swojej działalności w innych grupach. Pomysłodawcą, autorem większości utworów i gitarzystą zespołu Revolver! jest Mariusz Nałęcz-Nieniewski, znany z formacji Chocolate Spoon, Partizan, czy Marionety. Na basie i gitarach zagrał Wojciech Kuzyk "Puzon", związany z Deriglasoffem, a wcześniej z Tadeuszem Nalepą, Harlemem, Kasią Kowalską i Urszulą. "Puzon" odpowiedzialny jest również za mix 14 nagranych piosenek. Na perkusji słychać Jarosława Szlagowskiego, przez lata grającego min. w Oddziale Zamkniętym, Lady Pank, Maanamie czy też w zespole Tadeusza Nalepy. Klawisze i kilka gitar nagrał Jacek Korzeniowski, znany ze współpracy z Edytą Bartosiewicz, Oddziałem Zamkniętym i Collage. Wokalistą zespołu Revolver! jest Michał Kaim, wcześniej głos zespołu Watcher. Na płycie Revolver! gościnnie zagrał również Janek Pęczak, gitarzysta T.Love i leader Relievers.
Utwory Revolver! - "Twój dom" i "Za Ciebie"są grane na playlistach stacji ESKA Rock, Antyradio, Radia Merkury oraz Radio Index, jak również w internetowych stacjach radiowych na platformie eska.go. Teraz czas na nowy kawałek pt. "Kołysanka".

Michał Kaim - wokal
Mariusz Nałęcz-Nieniewski - gitara
Jacek Korzeniowski - klawisze/gitara
Leszek Żygłowicz - bas
Łukasz Kutyński - perkusja
Jan Pęczak Mojo Vibe Studio! - Mastering

data ostatniej modyfikacji: 2017-02-16 15:51:01
Komentarze

Szkoły policealneNauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura