Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

Sylwia Lipka - "Szklany Sen"

"Szklany Sen” to debiutancki album młodej, utalentowanej wokalistki Sylwii Lipki, która jest również znaną prezenterką Disney Channel Polska. Płyta zwiera 10 osobistych kompozycji, w których wokalistka stara se przekazać wszystkie uczucia nagromadzone przez 19 lat swojego życia!

Czemu "Szklany sen"? Nawiązuje do ekranów naszych telefonów i komputerów, dzięki którym przenosimy się do zupełnie innego, wirtualnego świata. Pełnego zagadek i nieścisłości, który jest zupełnie inny od rzeczywistości. Ale czy lepszy?

"Chcę, żeby po przesłuchaniu mojego albumu każdy z Was uśmiechnął się do świata, uwierzył w siebie i zaczął pracować nad spełnianiem swoich marzeń"
- mówi Sylwia Lipka

Preorder płyty spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów młodej artystki.

Sylwia Lipka to młoda piosenkarka, prezenterka telewizyjna i youtuberka. Od szóstego roku życia występowała na deskach teatrów muzycznych oraz konkursach wokalnych, dzięki czemu na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody. Artystka od 2014 r. jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, miała okazję prowadzić własny program "I Love Violetta" czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu "Radio Disney Music Awards". Od 1,5 roku publikuje również VLOGI, które cieszą się sporą popularnością - jej kanał subskrybuje ponad 115 tys. Osób a łączna liczba wyświetleń przekracza 8,5 miliona.

data ostatniej modyfikacji: 2016-07-01 10:31:14
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności