Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

"HUSH" - pierwszy singiel Marcin Patrzałka

Marcin Patrzałek to szesnastoletni mistrz gry gitarowej, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie Must Be The Music i zawładnął sercami widzów. Wygrał program nie tylko z tytułem wirtuoza gitary, ale też jako najmłodszy laureat programu.

Jest uważany za jednego z nielicznych, jeśli nie jedynego artystę, który w wieku 16 lat opanował gręna trzech rodzajach gitar na poziomie wirtuozerskim.

Przygoda tego młodego gitarzysty zaczęła się od gitary klasycznej. Na jego koncie jest wiele zwycięstw w licznych konkursach gitarowych włączając w to tegoroczny tryumf na prestiżowym międzynarodowy konkursie im. Joaquin Rodrigo. Po dwóch latach nauki gitary klasycznej podjął lekcje flameco u wirtuoza tego gatunku Carlosa Pinany.

W między czasie zaczął interesować się gatunkiem fingerstyle, który właśnie zaprezentował w programie Must Be The Music. Poza gitarąMarcin gra na perkusji, komponuje i tworzy muzykęelektroniczną.

"HUSH"jest pierwszym singlem promującym nadchodzące, debiutackie wydawnictwo Marcina Patrzałka o tej samej nazwie

Album HUSH składa sięz 10 utworów. Sąto głównie kompozycje własne Marcina. Kompozycje rozpisane sąna wiele instrumentów. Wiodącym instrumentem jest oczywiście gitara akustyczna. Marcin stara sięwypracować swój własny - "perkusyjny" - styl gry co słychaćw kompozycjach zaprezentowanych na płycie. Melodie gitary wspierane sąprzez sekcje smyczkowe, perkusję, pianino oraz instrumenty elektroniczne co tworzy niepowtarzalny klimat, przestrzeńi głębię wyrazu. Aranżacja płyty nie jest przypadkowa. Tworzy ona pełny emocji przekaz

Preorder albumu HUSH startuje 7.09.2016 na www.mymusicshop.pl

Płyta w sklepach i salonach Empik dostępna od 7.10.2016


data ostatniej modyfikacji: 2016-09-08 21:19:44
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Studiuj w AHE
 
Polityka Prywatności