Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

PASION DE BUENA VISTA wkrótce w Polsce

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić występów na żywo grupy Pasion de Buena Vista! To kubańscy artyści, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!!!

Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasion de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club. Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami niesamowitego zapadającego w pamięci filmu pt. Buena Vista Social Club, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć.

Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii
i porywającej choreografii. Pasion de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Znany tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada obiecuje: "Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista - to najczystszy kubański ogień." Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą właśnie Was w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany. Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia - a to wszystko już na przełomie stycznia i lutego 2018 r. w Polsce.

30-01-2018 - Szczecin, Filharmonia
31-01-2018 - Toruń, CKK Jordanki
01-02-2018 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
02-02-2018 - Kraków, ICE Kraków
03-02-2018 - Poznań, Aula UAM
04-02-2018 - Łódź, Teatr Wielki
05-02-2018 - Gdynia, Teatr Muzyczny
06-02-2018 - Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety dostępne na www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach Empik.


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-21 15:19:01
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSPiA
miniatura
 
Polityka Prywatności