Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

Restart - nowy singiel GrubSona

„Restart” to udana próba opowiedzenia o tym co jest w życiu najważniejsze. O drobnych chwilach wypoczynku, który spędzamy z najważniejszymi osobami w naszym życiu.Jednocześnie jest to najbardziej osobisty teledysk w całej dotychczasowej karierze GrubSona.

- Długo się nad tym zastanawialiśmy - mówi GrubSon. - Moje dzieci w pewnym sensie grają główną rolę w tym klipie, a do tej pory staraliśmy się strzec naszej prywatności, oczywiście na tyle, na ile było to możliwe. Jest jednak w mojej nowej płycie coś takiego, co mnie samego zmusza do przełamywania pewnych barier. Dla mnie "Restart" to wypoczynek i chwile z moimi bliskimi, i wiem że gdyby ten klip wyglądał inaczej nie byłoby w nim prawdy. Każdy z numerów na albumie "Gatunek L" to bardzo silne emocje, a ja jestem na takim etapie mojego życia zawodowego i rodzinnego, że chcę trwać chwilą i cieszyć się nią.

- Poza tym ten klip to również świetna pamiątka i będę do niego wracał już do końca życia - dodaje z uśmiechem. - Jeżeli dalej się zastanawiacie dlaczego... wystarczy go obejrzeć.


data ostatniej modyfikacji: 2017-08-22 09:32:46
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
IGNATIANUM_220.jpg
wszop-220_3.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura Gala absolwenta 2016 - 02
 
Polityka Prywatności