Premiery i wydarzenia muzyczne

Wybierz

Sylwia Lipka oficjalnie zapowiedziała wydanie drugiego albumu

„Uskrzydlasz Mnie” oraz „Fly To Sky” to pierwsze single z nadchodzącego albumu Sylwii Lipki pt.: „Fala”

To już drugi album w dorobku artystki, tym razem wydanie będzie dwupłytowe i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów w języku polskim i przetłumaczyła je na język angielski.
Klipy do utworów będzie można zobaczyć w środę od godziny 12:00, ale fani mogą ich posłuchać już w serwisach cyfrowych. Mimo, że utwór "Uskrzydlasz Mnie" jest od paru godzin w iTunes już znalazł się na 4. miejscu najczęściej słuchanych kawałków.

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.
1 lipca 2016 ukazała się debiutancka płyta wokalistki pt. "Szklany Sen", która od razu znalazła się na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Po tak ciepłym przyjęciu pierwszego albumu oraz wielu występach scenicznych przyszedł czas na solową trasę koncertową. Sylwia zagrała w 11 miastach w Polsce (Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Katowice, Wrocław, Toruń, Zielona Góra oraz Szczecin), gdzie oprócz tego, że zaśpiewa hity pochodzące z albumu "Szklany Sen", spotka się ze swoimi fanami podczas meet & greet. Trasa już po dwóch tygodniach od wprowadzenia biletów do sprzedaży była wyprzedana
Artystka. jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, miała okazję prowadzić własny program "I Love Violetta" czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu "Radio Disney Music Awards". Od 1,5 roku publikuje również VLOGI, które cieszą się sporą popularnością - jej kanał subskrybuje ponad 350 tys. osób.

data ostatniej modyfikacji: 2017-08-22 10:55:10
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 7
miniatura
 
Polityka Prywatności